Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

STELIDESP SRL

CUI
35319038
Reg. Comerț
J2015015135401
Înregistrată
14.12.2015
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD 1 DECEMBRIE 1918, NR.27C, CAMERA 1, BL.PM75, SC.2, ET.8, AP.106, cod poștal 31575
17.24
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 14.12.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
51.400 RON
▲ 6% vs 2024
Profit net
19.929 RON
▲ 32% vs 2024
Capitaluri proprii
42.030 RON
▼ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

010 k21 k31 k41 k51 k2021 · Cifră de afaceri: 2.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 39.908 RON2023 · Cifră de afaceri: 44.400 RON2024 · Cifră de afaceri: 48.536 RON2025 · Cifră de afaceri: 51.400 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 17.280 RON2023 · Profit: 14.641 RON2024 · Profit: 15.110 RON2025 · Profit: 19.929 RON2021 · Datorii: 7.964 RON2022 · Datorii: 328 RON2023 · Datorii: 18.991 RON2024 · Datorii: 11.248 RON2025 · Datorii: 6.001 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

STELIDESP SRL a avut o cifră de afaceri de 51.400 RON în 2025, cu un profit net de 19.929 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 51.400 48.536 44.400 39.908 2.000
Profit net 19.929 15.110 14.641 17.280 0
Capitaluri proprii 42.030 44.322 29.213 14.572 -2.708
Active totale 48.031 55.570 48.204 14.900 5.256
Datorii totale 6.001 11.248 18.991 328 7.964
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

17.24
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.