Activă DÂMBOVIŢA

DARK OFFICE SOLUTIONS S.R.L.

CUI
35309050
Reg. Comerț
J15/896/2015
Înregistrată
09.12.2015
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, SAT SĂLCUŢA ORŞ. TITU, , NR.107, cod poștal 135505
6.90
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Titu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 09.12.2015)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
199.308 RON
▲ 30% vs 2023
Profit net
94.284 RON
▲ 991% vs 2023
Capitaluri proprii
190.353 RON
▲ 98% vs 2023
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

084 k168 k252 k336 k420 k2020 · Cifră de afaceri: 293.480 RON2021 · Cifră de afaceri: 206.804 RON2022 · Cifră de afaceri: 420.115 RON2023 · Cifră de afaceri: 152.732 RON2024 · Cifră de afaceri: 199.308 RON2020 · Profit: 62.348 RON2021 · Profit: 2.946 RON2022 · Profit: 148.063 RON2023 · Profit: 8.645 RON2024 · Profit: 94.284 RON2020 · Datorii: 161.224 RON2021 · Datorii: 178.343 RON2022 · Datorii: 221.808 RON2023 · Datorii: 305.115 RON2024 · Datorii: 185.521 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DARK OFFICE SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 199.308 RON în 2024, cu un profit net de 94.284 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 199.308 152.732 420.115 206.804 293.480
Profit net 94.284 8.645 148.063 2.946 62.348
Capitaluri proprii 190.353 96.070 196.119 311.213 319.405
Active totale 375.874 401.185 417.927 465.843 480.629
Datorii totale 185.521 305.115 221.808 178.343 161.224
Număr mediu salariați 1 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.90
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.