Activă SIBIU

IONICĂ OFTA SRL-D

CUI
35285601
Reg. Comerț
J32/1172/2015
Înregistrată
03.12.2015
Sediu social JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. CONSTITUŢIEI, NR.7, SC.B, AP.7, cod poștal 550253
12.78
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 03.12.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
68.886 RON
▲ 7% vs 2024
Profit net
28.717 RON
▲ 46% vs 2024
Capitaluri proprii
48.640 RON
▲ 6% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

014 k28 k41 k55 k69 k2021 · Cifră de afaceri: 52.840 RON2022 · Cifră de afaceri: 52.925 RON2023 · Cifră de afaceri: 46.712 RON2024 · Cifră de afaceri: 64.300 RON2025 · Cifră de afaceri: 68.886 RON2021 · Profit: 45.871 RON2022 · Profit: 43.373 RON2023 · Profit: 17.047 RON2024 · Profit: 19.723 RON2025 · Profit: 28.717 RON2021 · Datorii: 875 RON2022 · Datorii: 2.208 RON2023 · Datorii: 14.226 RON2024 · Datorii: 6.582 RON2025 · Datorii: 15.388 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IONICĂ OFTA SRL-D a avut o cifră de afaceri de 68.886 RON în 2025, cu un profit net de 28.717 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 68.886 64.300 46.712 52.925 52.840
Profit net 28.717 19.723 17.047 43.373 45.871
Capitaluri proprii 48.640 46.070 26.347 168.539 125.166
Active totale 64.028 52.652 40.573 170.747 126.041
Datorii totale 15.388 6.582 14.226 2.208 875
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

12.78
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.