Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BISS BEAUTY STYLE SRL

CUI
35275446
Reg. Comerț
J2015014530409
Înregistrată
26.11.2015
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR VALEA CĂLUGĂREASCĂ, NR.2, PARTER, BL.720, SC.B, AP.48, cod poștal 61725
-25.33
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 26.11.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
170.440 RON
▲ 10% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-271.628 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

069 k138 k207 k275 k344 k2021 · Cifră de afaceri: 117.305 RON2022 · Cifră de afaceri: 136.470 RON2023 · Cifră de afaceri: 165.640 RON2024 · Cifră de afaceri: 155.315 RON2025 · Cifră de afaceri: 170.440 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 233.355 RON2022 · Datorii: 232.468 RON2023 · Datorii: 254.797 RON2024 · Datorii: 284.375 RON2025 · Datorii: 344.352 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BISS BEAUTY STYLE SRL a avut o cifră de afaceri de 170.440 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 170.440 155.315 165.640 136.470 117.305
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -271.628 -239.903 -233.549 -211.871 -188.361
Active totale 72.724 44.472 21.248 20.597 44.994
Datorii totale 344.352 284.375 254.797 232.468 233.355
Număr mediu salariați 3 3 4 3 3

Analiză de risc — insolvență

-25.33
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.