Activă BRAŞOV

PROIECTUL-MEU SRL

CUI
35263670
Reg. Comerț
J2015001934087
Înregistrată
24.11.2015
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. SĂCELE, STR. BOLNOC, NR.177, cod poștal 505600
22.05
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Săcele
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 24.11.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
227.605 RON
▲ 39% vs 2024
Profit net
46.491 RON
▲ 33% vs 2024
Capitaluri proprii
46.691 RON
▲ 33% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

046 k91 k137 k182 k228 k2021 · Cifră de afaceri: 137.933 RON2022 · Cifră de afaceri: 133.545 RON2023 · Cifră de afaceri: 140.279 RON2024 · Cifră de afaceri: 163.970 RON2025 · Cifră de afaceri: 227.605 RON2021 · Profit: 42.137 RON2022 · Profit: 18.163 RON2023 · Profit: 10.314 RON2024 · Profit: 34.943 RON2025 · Profit: 46.491 RON2021 · Datorii: 11.549 RON2022 · Datorii: 2.999 RON2023 · Datorii: 8.640 RON2024 · Datorii: 5.760 RON2025 · Datorii: 6.484 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PROIECTUL-MEU SRL a avut o cifră de afaceri de 227.605 RON în 2025, cu un profit net de 46.491 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 227.605 163.970 140.279 133.545 137.933
Profit net 46.491 34.943 10.314 18.163 42.137
Capitaluri proprii 46.691 35.143 10.514 18.960 42.337
Active totale 53.175 40.903 19.154 21.959 53.886
Datorii totale 6.484 5.760 8.640 2.999 11.549
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

22.05
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.