Activă BRAŞOV

ASIG CONCEPT AMC ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL

CUI
35259564
Reg. Comerț
J08/1923/2015
Înregistrată
23.11.2015
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. MĂCIEŞULUI, NR.1, BL.A20, SC.B, ET.5, AP.23, cod poștal 500256
247.98
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 23.11.2015)

Date financiare 2019

Cifră de afaceri netă
5.744 RON
▲ 15% vs 2018
Profit net
3.347 RON
▲ 21% vs 2018
Capitaluri proprii
13.198 RON
▲ 34% vs 2018
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01 k3 k4 k6 k7 k2015 · Cifră de afaceri: 701 RON2016 · Cifră de afaceri: 7.107 RON2017 · Cifră de afaceri: 5.506 RON2018 · Cifră de afaceri: 4.999 RON2019 · Cifră de afaceri: 5.744 RON2015 · Profit: 589 RON2016 · Profit: 3.648 RON2017 · Profit: 2.637 RON2018 · Profit: 2.776 RON2019 · Profit: 3.347 RON2015 · Datorii: 22 RON2016 · Datorii: 35 RON2017 · Datorii: 42 RON2018 · Datorii: 46 RON2019 · Datorii: 58 RON20152016201720182019
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ASIG CONCEPT AMC ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL a avut o cifră de afaceri de 5.744 RON în 2019, cu un profit net de 3.347 RON.

Indicator (RON) 20192018201720162015
Cifră de afaceri netă 5.744 4.999 5.506 7.107 701
Profit net 3.347 2.776 2.637 3.648 589
Capitaluri proprii 13.198 9.851 7.075 4.438 789
Active totale 13.256 9.897 7.117 4.473 811
Datorii totale 58 46 42 35 22
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

247.98
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2019. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.