Activă Plătitor TVA IAŞI

SCUDAS MAŞINI UNELTE SRL

CUI
35234659
Reg. Comerț
J2015002057220
Înregistrată
16.11.2015
Sediu social JUD. IAŞI, ORŞ. TÂRGU FRUMOS, STR. MĂICUŢA, CAMERA 2, BL.75, SC.A, ET.2, AP.10, cod poștal 705300
7.21
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Târgu Frumos
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 16.11.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
685.867 RON
▼ 22% vs 2024
Profit net
146.386 RON
▼ 38% vs 2024
Capitaluri proprii
181.273 RON
▼ 29% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0267 k534 k801 k1,1 mil1,3 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.334.492 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.179.306 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.231.580 RON2024 · Cifră de afaceri: 875.316 RON2025 · Cifră de afaceri: 685.867 RON2021 · Profit: 472.078 RON2022 · Profit: 300.171 RON2023 · Profit: 402.264 RON2024 · Profit: 236.799 RON2025 · Profit: 146.386 RON2021 · Datorii: 161.304 RON2022 · Datorii: 410.220 RON2023 · Datorii: 156.272 RON2024 · Datorii: 267.023 RON2025 · Datorii: 233.323 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SCUDAS MAŞINI UNELTE SRL a avut o cifră de afaceri de 685.867 RON în 2025, cu un profit net de 146.386 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 685.867 875.316 1.231.580 1.179.306 1.334.492
Profit net 146.386 236.799 402.264 300.171 472.078
Capitaluri proprii 181.273 254.888 418.089 308.825 483.654
Active totale 414.596 521.911 574.361 719.045 644.958
Datorii totale 233.323 267.023 156.272 410.220 161.304
Număr mediu salariați 1 1 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

7.21
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.