Activă SUCEAVA

TINA BESTASIG SRL

CUI
35225936
Reg. Comerț
J33/1028/2015
Înregistrată
12.11.2015
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. CÂMPULUNG MOLDOVENESC, STR. DIMITRIE CANTEMIR, NR.4, cod poștal 725100
10.95
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung Moldovenesc
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 12.11.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
85.662 RON
▼ 3% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
17.441 RON
▼ 62% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

021 k42 k63 k84 k105 k2021 · Cifră de afaceri: 104.988 RON2022 · Cifră de afaceri: 93.389 RON2023 · Cifră de afaceri: 83.621 RON2024 · Cifră de afaceri: 88.239 RON2025 · Cifră de afaceri: 85.662 RON2021 · Profit: 21.533 RON2022 · Profit: 7.400 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 4.965 RON2022 · Datorii: 5.311 RON2023 · Datorii: 3.237 RON2024 · Datorii: 7.604 RON2025 · Datorii: 3.362 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TINA BESTASIG SRL a avut o cifră de afaceri de 85.662 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 85.662 88.239 83.621 93.389 104.988
Profit net 0 0 0 7.400 21.533
Capitaluri proprii 17.441 46.384 58.510 67.117 59.717
Active totale 20.803 53.988 61.747 72.428 64.682
Datorii totale 3.362 7.604 3.237 5.311 4.965
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

10.95
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.