Activă CARAŞ-SEVERIN

GNT GRONIC SRL

CUI
35211639
Reg. Comerț
J2015000507116
Înregistrată
09.11.2015
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, STR. FÎNTÎNILOR, NR.C10, BL.C10, SC.1, ET.4, AP.13
-16.21
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Caraş-Severin
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4933
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 09.11.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
33.338 RON
▼ 68% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-5.127 RON
▼ 131% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

021 k42 k63 k83 k104 k2021 · Cifră de afaceri: 66.100 RON2022 · Cifră de afaceri: 104.351 RON2023 · Cifră de afaceri: 99.780 RON2024 · Cifră de afaceri: 104.313 RON2025 · Cifră de afaceri: 33.338 RON2021 · Profit: 12.257 RON2022 · Profit: 18.724 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 4.100 RON2022 · Datorii: 9.779 RON2023 · Datorii: 17.241 RON2024 · Datorii: 25.902 RON2025 · Datorii: 7.301 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GNT GRONIC SRL a avut o cifră de afaceri de 33.338 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 33.338 104.313 99.780 104.351 66.100
Profit net 0 0 0 18.724 12.257
Capitaluri proprii -5.127 16.351 29.471 71.492 52.768
Active totale 2.174 42.253 46.712 81.271 56.868
Datorii totale 7.301 25.902 17.241 9.779 4.100
Număr mediu salariați 1 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

-16.21
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4933).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.