Activă Plătitor TVA DOLJ

UNIC SIMPLY THE BEST SRL

CUI
35202975
Reg. Comerț
J16/1806/2015
Înregistrată
05.11.2015
Sediu social JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. DIMITRIE BOLINTINEANU, NR.14, cod poștal 200347
-7.25
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
10 ani (din 05.11.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
29.226 RON
▼ 35% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-143.040 RON
▼ 89% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0125 k250 k375 k500 k625 k2021 · Cifră de afaceri: 624.620 RON2022 · Cifră de afaceri: 509.469 RON2023 · Cifră de afaceri: 286.361 RON2024 · Cifră de afaceri: 44.756 RON2025 · Cifră de afaceri: 29.226 RON2021 · Profit: 138.873 RON2022 · Profit: 192.655 RON2023 · Profit: 58.015 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 82.135 RON2022 · Datorii: 229.137 RON2023 · Datorii: 252.026 RON2024 · Datorii: 222.426 RON2025 · Datorii: 282.725 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UNIC SIMPLY THE BEST SRL a avut o cifră de afaceri de 29.226 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 29.226 44.756 286.361 509.469 624.620
Profit net 0 0 58.015 192.655 138.873
Capitaluri proprii -143.040 -75.635 58.255 192.895 294.459
Active totale 139.685 146.791 310.281 422.032 376.594
Datorii totale 282.725 222.426 252.026 229.137 82.135
Număr mediu salariați 1 1 2 3 4

Analiză de risc — insolvență

-7.25
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.