Activă BACĂU

DANILOR FASHION S.R.L.

CUI
35171801
Reg. Comerț
J04/1114/2015
Înregistrată
28.10.2015
Sediu social JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. DECEBAL, NR.21, SC.A, AP.26, cod poștal 600283
1.30
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6312
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 28.10.2015)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
16.336 RON
▼ 20% vs 2023
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

057 k113 k170 k227 k283 k2020 · Cifră de afaceri: 283.454 RON2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 0 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Profit: 245.834 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 34.235 RON2021 · Datorii: 34.235 RON2022 · Datorii: 40.169 RON2023 · Datorii: 73.932 RON2024 · Datorii: 77.898 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DANILOR FASHION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 0 0 0 0 283.454
Profit net 0 0 0 0 245.834
Capitaluri proprii 16.336 20.374 669.448 597.394 597.394
Active totale 93.165 93.237 708.548 630.560 630.560
Datorii totale 77.898 73.932 40.169 34.235 34.235
Număr mediu salariați 0 0 0 2 0

Analiză de risc — insolvență

1.30
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6312).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.