Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

CONDOR CONCEPT CONSULTING SRL

CUI
35146158
Reg. Comerț
J40/12821/2015
Înregistrată
20.10.2015
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ALEEA MIREA MIOARA LUIZA, NR.8, PARTER, CAMERA 3, BL.7, SC.2, AP.24, cod poștal 41533
20.89
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7810
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 20.10.2015)

Date financiare 2019

Cifră de afaceri netă
224.002 RON
▼ 25% vs 2018
Profit net
105.398 RON
▼ 35% vs 2018
Capitaluri proprii
342.749 RON
▲ 44% vs 2018
Număr mediu angajați
10
▲ 150% vs 2018

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k120 k180 k240 k299 k2015 · Cifră de afaceri: 0 RON2016 · Cifră de afaceri: 117.843 RON2017 · Cifră de afaceri: 193.673 RON2018 · Cifră de afaceri: 299.449 RON2019 · Cifră de afaceri: 224.002 RON2015 · Profit: 0 RON2016 · Profit: 55.118 RON2017 · Profit: 74.268 RON2018 · Profit: 162.843 RON2019 · Profit: 105.398 RON2015 · Datorii: 6.746 RON2016 · Datorii: 16.717 RON2017 · Datorii: 66.507 RON2018 · Datorii: 15.874 RON2019 · Datorii: 29.911 RON20152016201720182019
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONDOR CONCEPT CONSULTING SRL a avut o cifră de afaceri de 224.002 RON în 2019, cu un profit net de 105.398 RON.

Indicator (RON) 20192018201720162015
Cifră de afaceri netă 224.002 299.449 193.673 117.843 0
Profit net 105.398 162.843 74.268 55.118 0
Capitaluri proprii 342.749 237.351 74.508 50.886 -4.232
Active totale 372.603 253.225 140.602 67.603 2.514
Datorii totale 29.911 15.874 66.507 16.717 6.746
Număr mediu salariați 10 4 7 1 1

Analiză de risc — insolvență

20.89
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2019. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7810).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.