Activă IAŞI

CRYO WEB SRL

CUI
35134331
Reg. Comerț
J2015001868229
Înregistrată
16.10.2015
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STD. IPSILANTI, NR.33, CAM.1
7.30
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6310
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 16.10.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
311.252 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
109.826 RON
▼ 13% vs 2024
Capitaluri proprii
234.971 RON
▲ 88% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

062 k125 k187 k249 k311 k2021 · Cifră de afaceri: 57.513 RON2022 · Cifră de afaceri: 79.875 RON2023 · Cifră de afaceri: 230.898 RON2024 · Cifră de afaceri: 287.870 RON2025 · Cifră de afaceri: 311.252 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 91.772 RON2024 · Profit: 125.833 RON2025 · Profit: 109.826 RON2021 · Datorii: 235.177 RON2022 · Datorii: 248.808 RON2023 · Datorii: 227.450 RON2024 · Datorii: 224.985 RON2025 · Datorii: 200.080 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CRYO WEB SRL a avut o cifră de afaceri de 311.252 RON în 2025, cu un profit net de 109.826 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 311.252 287.870 230.898 79.875 57.513
Profit net 109.826 125.833 91.772 0 0
Capitaluri proprii 234.971 125.146 -687 -92.460 1.543
Active totale 435.051 350.131 226.763 156.348 236.720
Datorii totale 200.080 224.985 227.450 248.808 235.177
Număr mediu salariați 2 2 2 2 3

Analiză de risc — insolvență

7.30
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6310).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.