Activă Plătitor TVA BISTRIŢA-NĂSĂUD

CONFECSTIL S.R.L.

CUI
35101920
Reg. Comerț
J06/587/2015
Înregistrată
08.10.2015
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. SÂNGEORZ-BĂI, STR. IZVOARELOR, NR.109A, cod poștal 425300
37.45
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sîngeorz-Băi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1413
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 08.10.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
60.710 RON
▼ 19% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
166.013 RON
▼ 11% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

017 k33 k50 k67 k84 k2021 · Cifră de afaceri: 37.666 RON2022 · Cifră de afaceri: 55.407 RON2023 · Cifră de afaceri: 83.542 RON2024 · Cifră de afaceri: 74.551 RON2025 · Cifră de afaceri: 60.710 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 17.057 RON2023 · Profit: 1.621 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 3.822 RON2022 · Datorii: 3.196 RON2023 · Datorii: 10.928 RON2024 · Datorii: 8.472 RON2025 · Datorii: 5.604 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONFECSTIL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 60.710 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 60.710 74.551 83.542 55.407 37.666
Profit net 0 0 1.621 17.057 0
Capitaluri proprii 166.013 187.463 188.605 210.762 233.705
Active totale 171.617 195.935 199.533 213.958 237.527
Datorii totale 5.604 8.472 10.928 3.196 3.822
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

37.45
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1413).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.