Activă Plătitor TVA SIBIU

NATUR HOLZ LOGISTIC SRL

CUI
35083670
Reg. Comerț
J32/951/2015
Înregistrată
05.10.2015
Sediu social JUD. SIBIU, SAT ŞEICA MARE COM. ŞEICA MARE, , NR.381A, cod poștal 557245
2.51
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Mediaş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4673
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 05.10.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.586.744 RON
▲ 1% vs 2024
Profit net
66.298 RON
▲ 30% vs 2024
Capitaluri proprii
154.481 RON
▼ 60% vs 2024
Număr mediu angajați
7
▲ 40% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0322 k644 k965 k1,3 mil1,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.055.814 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.390.267 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.608.823 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.576.975 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.586.744 RON2021 · Profit: 208.013 RON2022 · Profit: 8.280 RON2023 · Profit: 40.221 RON2024 · Profit: 51.058 RON2025 · Profit: 66.298 RON2021 · Datorii: 294.835 RON2022 · Datorii: 665.034 RON2023 · Datorii: 408.403 RON2024 · Datorii: 233.337 RON2025 · Datorii: 591.459 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NATUR HOLZ LOGISTIC SRL a avut o cifră de afaceri de 1.586.744 RON în 2025, cu un profit net de 66.298 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.586.744 1.576.975 1.608.823 1.390.267 1.055.814
Profit net 66.298 51.058 40.221 8.280 208.013
Capitaluri proprii 154.481 388.183 337.125 296.904 277.494
Active totale 744.404 619.839 742.849 959.791 571.090
Datorii totale 591.459 233.337 408.403 665.034 294.835
Număr mediu salariați 7 5 5 5 5

Analiză de risc — insolvență

2.51
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4673).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.