Activă BRAŞOV

ENOSOFT SRL

CUI
35056888
Reg. Comerț
J08/1579/2015
Înregistrată
28.09.2015
Sediu social JUD. BRAŞOV, SAT PREJMER COM. PREJMER, STR. SPORTULUI, NR.17, CAM.1, ET.PARTER, cod poștal 507165
8.56
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8230
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 28.09.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
139.163 RON
▲ 6% vs 2024
Profit net
7.007 RON
▼ 77% vs 2024
Capitaluri proprii
38.283 RON
▲ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

034 k68 k103 k137 k171 k2021 · Cifră de afaceri: 93.571 RON2022 · Cifră de afaceri: 110.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 171.095 RON2024 · Cifră de afaceri: 131.554 RON2025 · Cifră de afaceri: 139.163 RON2021 · Profit: 29.194 RON2022 · Profit: 38.523 RON2023 · Profit: 84.787 RON2024 · Profit: 31.036 RON2025 · Profit: 7.007 RON2021 · Datorii: 5.080 RON2022 · Datorii: 18.151 RON2023 · Datorii: 6.423 RON2024 · Datorii: 29.340 RON2025 · Datorii: 15.524 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ENOSOFT SRL a avut o cifră de afaceri de 139.163 RON în 2025, cu un profit net de 7.007 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 139.163 131.554 171.095 110.000 93.571
Profit net 7.007 31.036 84.787 38.523 29.194
Capitaluri proprii 38.283 31.276 85.027 38.763 61.932
Active totale 53.807 60.616 91.450 56.629 66.267
Datorii totale 15.524 29.340 6.423 18.151 5.080
Număr mediu salariați 2 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

8.56
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8230).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.