Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

HUNT RECRUITMENT SRL

CUI
35052045
Reg. Comerț
J2015011752402
Înregistrată
25.09.2015
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR AVRIG, NR.23A-25A, CAMERA 3, ET.3, AP.22
7.50
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7810
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 25.09.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.288.278 RON
▲ 3% vs 2024
Profit net
738.666 RON
▲ 1013% vs 2024
Capitaluri proprii
1.009.115 RON
▼ 23% vs 2024
Număr mediu angajați
15
▼ 17% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,3 mil2,7 mil4,0 mil5,4 mil6,7 mil2021 · Cifră de afaceri: 4.296.156 RON2022 · Cifră de afaceri: 6.703.846 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.531.944 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.220.351 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.288.278 RON2021 · Profit: 2.905.599 RON2022 · Profit: 4.452.309 RON2023 · Profit: 252.851 RON2024 · Profit: 66.363 RON2025 · Profit: 738.666 RON2021 · Datorii: 274.774 RON2022 · Datorii: 1.220.747 RON2023 · Datorii: 786.199 RON2024 · Datorii: 667.413 RON2025 · Datorii: 1.123.886 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HUNT RECRUITMENT SRL a avut o cifră de afaceri de 2.288.278 RON în 2025, cu un profit net de 738.666 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.288.278 2.220.351 4.531.944 6.703.846 4.296.156
Profit net 738.666 66.363 252.851 4.452.309 2.905.599
Capitaluri proprii 1.009.115 1.308.503 4.239.534 4.447.907 3.681.126
Active totale 2.133.001 1.975.916 5.025.733 5.668.654 3.955.900
Datorii totale 1.123.886 667.413 786.199 1.220.747 274.774
Număr mediu salariați 15 18 20 17 10

Analiză de risc — insolvență

7.50
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7810).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.