Activă Plătitor TVA IALOMIŢA

TCY SPEDITION S.R.L.

CUI
35049929
Reg. Comerț
J21/346/2015
Înregistrată
25.09.2015
Sediu social JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, STR. PETROLIŞTILOR, NR.12B, CAMERA 1, cod poștal 925300
12.70
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 25.09.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
9.176 RON
▼ 53% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

077 k154 k231 k308 k386 k2021 · Cifră de afaceri: 268.181 RON2022 · Cifră de afaceri: 385.584 RON2023 · Cifră de afaceri: 0 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 44.524 RON2022 · Profit: 119.144 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 17.735 RON2022 · Datorii: 12.747 RON2023 · Datorii: 1.582 RON2024 · Datorii: 464 RON2025 · Datorii: 1.377 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TCY SPEDITION S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 0 385.584 268.181
Profit net 0 0 0 119.144 44.524
Capitaluri proprii 9.176 19.425 20.764 119.384 65.263
Active totale 10.482 19.748 22.134 131.849 81.818
Datorii totale 1.377 464 1.582 12.747 17.735
Număr mediu salariați 0 0 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

12.70
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.