Activă Plătitor TVA VASLUI

MEXEL CONSTRUCT S.R.L.

CUI
35016310
Reg. Comerț
J2015000379371
Înregistrată
18.09.2015
Sediu social JUD. VASLUI, SAT OŢETOAIA COM. LUNCA BANULUI, OŢETOAIA, NR.51, cod poștal 737346
8.38
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Huşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 18.09.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
605.980 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
12.195 RON
▲ 39% vs 2024
Capitaluri proprii
242.718 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
4
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0123 k246 k368 k491 k614 k2021 · Cifră de afaceri: 293.869 RON2022 · Cifră de afaceri: 348.463 RON2023 · Cifră de afaceri: 563.493 RON2024 · Cifră de afaceri: 613.986 RON2025 · Cifră de afaceri: 605.980 RON2021 · Profit: 3.155 RON2022 · Profit: 16.152 RON2023 · Profit: 25.964 RON2024 · Profit: 8.803 RON2025 · Profit: 12.195 RON2021 · Datorii: 1.748 RON2022 · Datorii: 200.060 RON2023 · Datorii: 154.844 RON2024 · Datorii: 105.706 RON2025 · Datorii: 82.023 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MEXEL CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 605.980 RON în 2025, cu un profit net de 12.195 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 605.980 613.986 563.493 348.463 293.869
Profit net 12.195 8.803 25.964 16.152 3.155
Capitaluri proprii 242.718 230.524 221.721 195.756 179.604
Active totale 324.741 336.230 376.565 395.816 181.352
Datorii totale 82.023 105.706 154.844 200.060 1.748
Număr mediu salariați 4 4 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

8.38
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.