Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SKY PICTURES SRL

CUI
35004471
Reg. Comerț
J2015011273400
Înregistrată
16.09.2015
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ŞOS GIURGIULUI, NR.122, BL.5, SC.4, ET.1, AP.102, cod poștal 40677
1.74
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5911
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 16.09.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
333.335 RON
▲ 93% vs 2024
Profit net
4.033 RON
▼ 41% vs 2024
Capitaluri proprii
4.273 RON
▼ 86% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

067 k133 k200 k267 k333 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 133.986 RON2023 · Cifră de afaceri: 124.405 RON2024 · Cifră de afaceri: 172.667 RON2025 · Cifră de afaceri: 333.335 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 66.942 RON2023 · Profit: 6.851 RON2024 · Profit: 6.866 RON2025 · Profit: 4.033 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 1.711 RON2023 · Datorii: 1.349 RON2024 · Datorii: 3.739 RON2025 · Datorii: 73.578 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SKY PICTURES SRL a avut o cifră de afaceri de 333.335 RON în 2025, cu un profit net de 4.033 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 333.335 172.667 124.405 133.986 0
Profit net 4.033 6.866 6.851 66.942 0
Capitaluri proprii 4.273 29.935 23.069 74.914 7.973
Active totale 90.705 49.069 42.354 97.735 31.624
Datorii totale 73.578 3.739 1.349 1.711 0
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

1.74
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5911).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.