Activă SĂLAJ

AUTO VEMAN SRL

CUI
34986220
Reg. Comerț
J31/375/2015
Înregistrată
10.09.2015
Sediu social JUD. SĂLAJ, SAT AGHIREŞ COM. MESEŞENII DE JOS, AGHIREŞ, NR.1/C, cod poștal 457246
-0.52
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON SI STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 10.09.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
171.720 RON
▲ 12% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-49.831 RON
▼ 141% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0155 k309 k464 k618 k773 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 9.892 RON2023 · Cifră de afaceri: 5.047 RON2024 · Cifră de afaceri: 152.855 RON2025 · Cifră de afaceri: 171.720 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 613.081 RON2022 · Datorii: 614.144 RON2023 · Datorii: 696.076 RON2024 · Datorii: 752.518 RON2025 · Datorii: 773.020 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AUTO VEMAN SRL a avut o cifră de afaceri de 171.720 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 171.720 152.855 5.047 9.892 0
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -49.831 -20.676 -16.452 25.405 45.404
Active totale 723.189 731.842 679.624 639.549 658.485
Datorii totale 773.020 752.518 696.076 614.144 613.081
Număr mediu salariați 2 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

-0.52
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.