Activă Plătitor TVA GORJ

ÎNCHIRIERI IMOBILE SRL

CUI
34976293
Reg. Comerț
J18/535/2015
Înregistrată
08.09.2015
Sediu social JUD. GORJ, ORŞ. ŢICLENI, STR. PETROLIŞTILOR, NR.735, BIROUL NR.. 1, cod poștal 215600
1.69
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Târgu Cărbuneşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 08.09.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
17.230 RON
▼ 84% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
5.222 RON
▼ 98% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

080 k160 k239 k319 k399 k2021 · Cifră de afaceri: 102.939 RON2022 · Cifră de afaceri: 398.939 RON2023 · Cifră de afaceri: 196.495 RON2024 · Cifră de afaceri: 109.134 RON2025 · Cifră de afaceri: 17.230 RON2021 · Profit: 57.333 RON2022 · Profit: 300.917 RON2023 · Profit: 104.043 RON2024 · Profit: 46.369 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 6.461 RON2022 · Datorii: 36.239 RON2023 · Datorii: 19.773 RON2024 · Datorii: 17.436 RON2025 · Datorii: 19.201 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ÎNCHIRIERI IMOBILE SRL a avut o cifră de afaceri de 17.230 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 17.230 109.134 196.495 398.939 102.939
Profit net 0 46.369 104.043 300.917 57.333
Capitaluri proprii 5.222 216.569 405.200 301.157 288.000
Active totale 24.423 234.005 424.973 337.396 294.461
Datorii totale 19.201 17.436 19.773 36.239 6.461
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

1.69
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.