Activă Plătitor TVA CĂLĂRAŞI

AUTO BAICU SRL

CUI
34976226
Reg. Comerț
J2015000384513
Înregistrată
08.09.2015
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. GRIVIŢA, NR.17, CAMERA 1
6.13
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4782
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 08.09.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
878.414 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
81.032 RON
▼ 29% vs 2024
Capitaluri proprii
91.333 RON
▼ 63% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0179 k358 k538 k717 k896 k2021 · Cifră de afaceri: 626.625 RON2022 · Cifră de afaceri: 673.892 RON2023 · Cifră de afaceri: 848.359 RON2024 · Cifră de afaceri: 896.081 RON2025 · Cifră de afaceri: 878.414 RON2021 · Profit: 80.656 RON2022 · Profit: 94.622 RON2023 · Profit: 118.871 RON2024 · Profit: 114.466 RON2025 · Profit: 81.032 RON2021 · Datorii: 25.874 RON2022 · Datorii: 23.555 RON2023 · Datorii: 13.100 RON2024 · Datorii: 24.058 RON2025 · Datorii: 162.910 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AUTO BAICU SRL a avut o cifră de afaceri de 878.414 RON în 2025, cu un profit net de 81.032 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 878.414 896.081 848.359 673.892 626.625
Profit net 81.032 114.466 118.871 94.622 80.656
Capitaluri proprii 91.333 243.638 223.794 185.579 192.074
Active totale 254.243 267.696 236.894 209.134 217.948
Datorii totale 162.910 24.058 13.100 23.555 25.874
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.13
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4782).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.