Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

LYRICS BEAUTY STYLE SRL

CUI
34947816
Reg. Comerț
J2015010653401
Înregistrată
31.08.2015
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR PUCHENI, NR.139-149, DEMISOL. LOT 1. (SPATIU COMERCIAL), SC.1, AP.3
-16.26
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 31.08.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
65.390 RON
▲ 31% vs 2024
Profit net
5.811 RON
Capitaluri proprii
-25.852 RON
▲ 18% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

013 k26 k39 k52 k65 k2021 · Cifră de afaceri: 18.176 RON2022 · Cifră de afaceri: 34.470 RON2023 · Cifră de afaceri: 42.305 RON2024 · Cifră de afaceri: 49.985 RON2025 · Cifră de afaceri: 65.390 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 20.792 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 5.811 RON2021 · Datorii: 39.131 RON2022 · Datorii: 18.795 RON2023 · Datorii: 32.087 RON2024 · Datorii: 32.399 RON2025 · Datorii: 33.078 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

LYRICS BEAUTY STYLE SRL a avut o cifră de afaceri de 65.390 RON în 2025, cu un profit net de 5.811 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 65.390 49.985 42.305 34.470 18.176
Profit net 5.811 0 0 20.792 0
Capitaluri proprii -25.852 -31.662 -28.155 -14.960 -35.752
Active totale 7.226 737 1.610 3.835 3.379
Datorii totale 33.078 32.399 32.087 18.795 39.131
Număr mediu salariați 1 0 0 1 0

Analiză de risc — insolvență

-16.26
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.