Activă HARGHITA

TERMOSERV S.R.L.

CUI
3494774
Reg. Comerț
J19/1287/1992
Înregistrată
10.03.1993
Sediu social JUD. HARGHITA, MUN. ODORHEIU SECUIESC, STR. ION CREANGĂ, NR.1/A, cod poștal 535600
-0.08
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
141
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 10.03.1993)

Date financiare 2019

Cifră de afaceri netă
117.404 RON
▲ 39% vs 2018
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-1.073.109 RON
▼ 12% vs 2018
Număr mediu angajați
3
▲ 50% vs 2018

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0486 k972 k1,5 mil1,9 mil2,4 mil2015 · Cifră de afaceri: 153.727 RON2016 · Cifră de afaceri: 83.161 RON2017 · Cifră de afaceri: 116.206 RON2018 · Cifră de afaceri: 84.428 RON2019 · Cifră de afaceri: 117.404 RON2015 · Profit: 0 RON2016 · Profit: 120.994 RON2017 · Profit: 0 RON2018 · Profit: 0 RON2019 · Profit: 0 RON2015 · Datorii: 2.420.675 RON2016 · Datorii: 2.417.472 RON2017 · Datorii: 2.425.189 RON2018 · Datorii: 2.431.011 RON2019 · Datorii: 2.429.103 RON20152016201720182019
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TERMOSERV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 117.404 RON în 2019, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20192018201720162015
Cifră de afaceri netă 117.404 84.428 116.206 83.161 153.727
Profit net 0 0 0 120.994 0
Capitaluri proprii -1.073.109 -958.426 -877.126 -845.173 -966.167
Active totale 2.578.001 2.787.876 2.958.838 3.082.831 3.070.515
Datorii totale 2.429.103 2.431.011 2.425.189 2.417.472 2.420.675
Număr mediu salariați 3 2 2 2 3

Analiză de risc — insolvență

-0.08
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2019. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 141) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 141).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.