Activă ARGEŞ

BABEL GLOBAL SRL

CUI
34924065
Reg. Comerț
J2015002993230
Înregistrată
25.08.2015
Sediu social JUD. ARGEŞ, SAT ŞENDRULEŞTI COM. CEPARI, , NR.27
24.11
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Curtea De Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6310
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 25.08.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
151.493 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
127.850 RON
▼ 4% vs 2024
Capitaluri proprii
129.050 RON
▼ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

048 k96 k144 k193 k241 k2021 · Cifră de afaceri: 102.199 RON2022 · Cifră de afaceri: 213.325 RON2023 · Cifră de afaceri: 240.728 RON2024 · Cifră de afaceri: 148.724 RON2025 · Cifră de afaceri: 151.493 RON2021 · Profit: 96.522 RON2022 · Profit: 192.133 RON2023 · Profit: 192.353 RON2024 · Profit: 133.525 RON2025 · Profit: 127.850 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 66.093 RON2023 · Datorii: 68.410 RON2024 · Datorii: 28.536 RON2025 · Datorii: 14.525 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BABEL GLOBAL SRL a avut o cifră de afaceri de 151.493 RON în 2025, cu un profit net de 127.850 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 151.493 148.724 240.728 213.325 102.199
Profit net 127.850 133.525 192.353 192.133 96.522
Capitaluri proprii 129.050 134.368 193.563 193.381 97.722
Active totale 143.575 165.040 270.060 268.437 107.642
Datorii totale 14.525 28.536 68.410 66.093 0
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

24.11
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6310).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.