Activă Plătitor TVA ILFOV

AGRICOM BIO ENERG SRL

CUI
34902245
Reg. Comerț
J2015002907235
Înregistrată
18.08.2015
Sediu social JUD. ILFOV, SAT TAMAŞI COM. CORBEANCA, STR. BURLACULUI, NR.31, BIROU 2, cod poștal 77068
-4.57
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 18.08.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
4.473.516 RON
▲ 31% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-1.391.153 RON
▼ 62% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▼ 11% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,3 mil2,6 mil3,9 mil5,2 mil6,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 3.827.717 RON2022 · Cifră de afaceri: 5.145.372 RON2023 · Cifră de afaceri: 3.888.116 RON2024 · Cifră de afaceri: 3.404.579 RON2025 · Cifră de afaceri: 4.473.516 RON2021 · Profit: 219.948 RON2022 · Profit: 657.786 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 449.724 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 4.362.962 RON2022 · Datorii: 5.747.782 RON2023 · Datorii: 6.535.099 RON2024 · Datorii: 5.687.452 RON2025 · Datorii: 3.596.736 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGRICOM BIO ENERG SRL a avut o cifră de afaceri de 4.473.516 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 4.473.516 3.404.579 3.888.116 5.145.372 3.827.717
Profit net 0 449.724 0 657.786 219.948
Capitaluri proprii -1.391.153 -859.201 -1.308.925 713.431 271.823
Active totale 2.200.083 4.827.679 5.225.806 6.461.213 4.634.177
Datorii totale 3.596.736 5.687.452 6.535.099 5.747.782 4.362.962
Număr mediu salariați 8 9 9 11 12

Analiză de risc — insolvență

-4.57
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.