Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

YANIDAR PREST SRL

CUI
34900422
Reg. Comerț
J2015010160404
Înregistrată
18.08.2015
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, ALE ZVORIŞTEA, NR.3, BL.A42, SC.F, ET.1, AP.79, cod poștal 62048
15.85
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6619
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 18.08.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
245.007 RON
▲ 7% vs 2024
Profit net
183.389 RON
▲ 15% vs 2024
Capitaluri proprii
183.996 RON
▲ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

049 k98 k147 k196 k245 k2021 · Cifră de afaceri: 93.701 RON2022 · Cifră de afaceri: 130.647 RON2023 · Cifră de afaceri: 201.240 RON2024 · Cifră de afaceri: 228.336 RON2025 · Cifră de afaceri: 245.007 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 18.428 RON2023 · Profit: 73.949 RON2024 · Profit: 159.264 RON2025 · Profit: 183.389 RON2021 · Datorii: 59.219 RON2022 · Datorii: 69.996 RON2023 · Datorii: 72.924 RON2024 · Datorii: 63.337 RON2025 · Datorii: 58.444 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

YANIDAR PREST SRL a avut o cifră de afaceri de 245.007 RON în 2025, cu un profit net de 183.389 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 245.007 228.336 201.240 130.647 93.701
Profit net 183.389 159.264 73.949 18.428 0
Capitaluri proprii 183.996 159.504 20.148 -53.801 -48.569
Active totale 241.956 221.987 92.267 16.195 10.650
Datorii totale 58.444 63.337 72.924 69.996 59.219
Număr mediu salariați 1 1 0 1 1

Analiză de risc — insolvență

15.85
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6619).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.