Activă MUREŞ

COMTRANS INFO SRL

CUI
34898390
Reg. Comerț
J26/838/2015
Înregistrată
18.08.2015
Sediu social JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. 22 DECEMBRIE 1989, NR.121, cod poștal 540124
7.12
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 18.08.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
40.885 RON
▲ 202% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
33.817 RON
▼ 24% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

015 k30 k46 k61 k76 k2021 · Cifră de afaceri: 76.119 RON2022 · Cifră de afaceri: 73.934 RON2023 · Cifră de afaceri: 35.840 RON2024 · Cifră de afaceri: 13.520 RON2025 · Cifră de afaceri: 40.885 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 7.295 RON2024 · Profit: 557 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 4.799 RON2022 · Datorii: 27.725 RON2023 · Datorii: 26.542 RON2024 · Datorii: 7.327 RON2025 · Datorii: 14.191 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

COMTRANS INFO SRL a avut o cifră de afaceri de 40.885 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 40.885 13.520 35.840 73.934 76.119
Profit net 0 557 7.295 0 0
Capitaluri proprii 33.817 44.216 19.658 12.363 50.807
Active totale 48.008 51.543 46.200 40.088 55.606
Datorii totale 14.191 7.327 26.542 27.725 4.799
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

7.12
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.