Activă PRAHOVA

RD LEGAL HUB SRL

CUI
34838550
Reg. Comerț
J29/1095/2015
Înregistrată
31.07.2015
Sediu social JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. VĂLENI, NR.48, ET.P, cod poștal 100125
4.76
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6203
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 31.07.2015)

Date financiare 2022

Cifră de afaceri netă
73.769 RON
▼ 55% vs 2021
Profit net
14.831 RON
▼ 87% vs 2021
Capitaluri proprii
213.964 RON
▲ 7% vs 2021
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

046 k91 k137 k182 k228 k2018 · Cifră de afaceri: 22.619 RON2019 · Cifră de afaceri: 70.579 RON2020 · Cifră de afaceri: 133.077 RON2021 · Cifră de afaceri: 162.225 RON2022 · Cifră de afaceri: 73.769 RON2018 · Profit: 10.372 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 89.210 RON2021 · Profit: 114.075 RON2022 · Profit: 14.831 RON2018 · Datorii: 16.520 RON2019 · Datorii: 71.890 RON2020 · Datorii: 132.519 RON2021 · Datorii: 227.786 RON2022 · Datorii: 207.759 RON20182019202020212022
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RD LEGAL HUB SRL a avut o cifră de afaceri de 73.769 RON în 2022, cu un profit net de 14.831 RON.

Indicator (RON) 20222021202020192018
Cifră de afaceri netă 73.769 162.225 133.077 70.579 22.619
Profit net 14.831 114.075 89.210 0 10.372
Capitaluri proprii 213.964 199.133 85.057 -4.152 -839
Active totale 421.723 426.919 217.576 67.738 15.681
Datorii totale 207.759 227.786 132.519 71.890 16.520
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

4.76
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2022. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6203).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.