Activă TULCEA

ART PRODESIGN SRL

CUI
34831446
Reg. Comerț
J36/313/2015
Înregistrată
30.07.2015
Sediu social JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. GĂRII, NR.5, CAMERA 1, BL.G2, SC.B, ET.P, AP.5, cod poștal 820161
-0.10
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 30.07.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
32.000 RON
▼ 84% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-3.158 RON
▼ 106% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

061 k123 k184 k245 k306 k2021 · Cifră de afaceri: 173.700 RON2022 · Cifră de afaceri: 139.574 RON2023 · Cifră de afaceri: 217.010 RON2024 · Cifră de afaceri: 205.732 RON2025 · Cifră de afaceri: 32.000 RON2021 · Profit: 85.825 RON2022 · Profit: 24.437 RON2023 · Profit: 45.825 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 8.813 RON2022 · Datorii: 228.419 RON2023 · Datorii: 306.259 RON2024 · Datorii: 279.851 RON2025 · Datorii: 241.378 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ART PRODESIGN SRL a avut o cifră de afaceri de 32.000 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 32.000 205.732 217.010 139.574 173.700
Profit net 0 0 45.825 24.437 85.825
Capitaluri proprii -3.158 52.651 54.823 25.699 322.252
Active totale 238.220 332.502 361.082 254.118 331.065
Datorii totale 241.378 279.851 306.259 228.419 8.813
Număr mediu salariați 0 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-0.10
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.