Activă Plătitor TVA BIHOR

SPEEDCARS SERVICE S.R.L.

CUI
34819272
Reg. Comerț
J05/1182/2015
Înregistrată
27.07.2015
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. PROFESOR MARIN DACIAN BICA, NR.23
4.23
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 27.07.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
456.789 RON
▼ 18% vs 2024
Profit net
2.463 RON
▼ 99% vs 2024
Capitaluri proprii
313.967 RON
▼ 41% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0164 k328 k492 k656 k821 k2021 · Cifră de afaceri: 374.777 RON2022 · Cifră de afaceri: 820.612 RON2023 · Cifră de afaceri: 765.908 RON2024 · Cifră de afaceri: 555.702 RON2025 · Cifră de afaceri: 456.789 RON2021 · Profit: 52.814 RON2022 · Profit: 210.119 RON2023 · Profit: 217.493 RON2024 · Profit: 172.092 RON2025 · Profit: 2.463 RON2021 · Datorii: 423.872 RON2022 · Datorii: 476.220 RON2023 · Datorii: 252.895 RON2024 · Datorii: 201.724 RON2025 · Datorii: 330.533 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SPEEDCARS SERVICE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 456.789 RON în 2025, cu un profit net de 2.463 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 456.789 555.702 765.908 820.612 374.777
Profit net 2.463 172.092 217.493 210.119 52.814
Capitaluri proprii 313.967 529.504 435.136 260.844 50.725
Active totale 643.536 731.228 688.031 737.064 474.597
Datorii totale 330.533 201.724 252.895 476.220 423.872
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.23
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.