Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

A.U.R. ALPIN MEDIA SRL

CUI
34806965
Reg. Comerț
J2015009044403
Înregistrată
23.07.2015
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR CÂMPIA LIBERTĂŢII, NR.62, CAMERA 3, BL.G14, SC.A, ET.10, AP.44, cod poștal 30376
0.75
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4399
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 23.07.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
374.422 RON
▼ 18% vs 2024
Profit net
7.638 RON
▼ 78% vs 2024
Capitaluri proprii
11.626 RON
▲ 192% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

092 k183 k275 k366 k458 k2021 · Cifră de afaceri: 308.709 RON2022 · Cifră de afaceri: 382.515 RON2023 · Cifră de afaceri: 343.101 RON2024 · Cifră de afaceri: 458.087 RON2025 · Cifră de afaceri: 374.422 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 58.921 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 34.441 RON2025 · Profit: 7.638 RON2021 · Datorii: 84.614 RON2022 · Datorii: 279.655 RON2023 · Datorii: 386.165 RON2024 · Datorii: 255.075 RON2025 · Datorii: 188.443 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

A.U.R. ALPIN MEDIA SRL a avut o cifră de afaceri de 374.422 RON în 2025, cu un profit net de 7.638 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 374.422 458.087 343.101 382.515 308.709
Profit net 7.638 34.441 0 58.921 0
Capitaluri proprii 11.626 3.988 -30.453 59.161 124.025
Active totale 197.606 257.236 354.034 338.816 208.639
Datorii totale 188.443 255.075 386.165 279.655 84.614
Număr mediu salariați 3 3 3 3 4

Analiză de risc — insolvență

0.75
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4399).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.