Activă Plătitor TVA BIHOR

MERCO INVEST SRL

CUI
34790133
Reg. Comerț
J05/1141/2015
Înregistrată
17.07.2015
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. POET DIMITRIE ANGHEL, NR.10B
9.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 17.07.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
557.477 RON
▲ 2% vs 2024
Profit net
439.224 RON
▲ 29% vs 2024
Capitaluri proprii
1.901.792 RON
▲ 30% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0143 k287 k430 k574 k717 k2021 · Cifră de afaceri: 316.019 RON2022 · Cifră de afaceri: 320.411 RON2023 · Cifră de afaceri: 338.220 RON2024 · Cifră de afaceri: 547.375 RON2025 · Cifră de afaceri: 557.477 RON2021 · Profit: 195.329 RON2022 · Profit: 366.047 RON2023 · Profit: 153.889 RON2024 · Profit: 340.027 RON2025 · Profit: 439.224 RON2021 · Datorii: 377.970 RON2022 · Datorii: 245.884 RON2023 · Datorii: 283.209 RON2024 · Datorii: 189.884 RON2025 · Datorii: 717.413 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MERCO INVEST SRL a avut o cifră de afaceri de 557.477 RON în 2025, cu un profit net de 439.224 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 557.477 547.375 338.220 320.411 316.019
Profit net 439.224 340.027 153.889 366.047 195.329
Capitaluri proprii 1.901.792 1.463.533 1.125.673 982.654 774.502
Active totale 2.619.128 1.653.417 1.408.882 1.228.538 1.152.472
Datorii totale 717.413 189.884 283.209 245.884 377.970
Număr mediu salariați 2 2 2 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.