Activă Plătitor TVA CARAŞ-SEVERIN

DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL

CUI
34777282
Reg. Comerț
J11/319/2015
Înregistrată
15.07.2015
Sediu social JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. CARANSEBEŞ, STR. RÂUL ALB, NR.3, cod poștal 325400
10.70
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 15.07.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
535.866 RON
Profit net
222.953 RON
Capitaluri proprii
230.725 RON
▲ 2869% vs 2024
Număr mediu angajați
2

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0107 k214 k322 k429 k536 k2021 · Cifră de afaceri: 7.343 RON2022 · Cifră de afaceri: 10.118 RON2023 · Cifră de afaceri: 252 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 535.866 RON2021 · Profit: 655 RON2022 · Profit: 8.012 RON2023 · Profit: 161 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 222.953 RON2021 · Datorii: 104.910 RON2022 · Datorii: 47.398 RON2023 · Datorii: 47.537 RON2024 · Datorii: 47.687 RON2025 · Datorii: 176.182 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DUM JUNIOR CONSTRUCT SRL a avut o cifră de afaceri de 535.866 RON în 2025, cu un profit net de 222.953 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 535.866 0 252 10.118 7.343
Profit net 222.953 0 161 8.012 655
Capitaluri proprii 230.725 7.772 7.922 7.761 -250
Active totale 386.833 55.459 55.459 55.159 104.660
Datorii totale 176.182 47.687 47.537 47.398 104.910
Număr mediu salariați 2 0 0 0 1

Analiză de risc — insolvență

10.70
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.