Activă IAŞI

RTMANDPARTNERS SRL

CUI
34776783
Reg. Comerț
J22/1245/2015
Înregistrată
15.07.2015
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. DECEBAL, NR.22, BL.B4, SC.A, ET.1, AP.7, cod poștal 700249
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 15.07.2015)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2023
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2023
Capitaluri proprii
19.222 RON
▼ 44% vs 2023
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

07 k14 k20 k27 k34 k2020 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Cifră de afaceri: 21.399 RON2022 · Cifră de afaceri: 28.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 7.983 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 19.843 RON2022 · Profit: 26.995 RON2023 · Profit: 6.061 RON2024 · Profit: 0 RON2020 · Datorii: 23.955 RON2021 · Datorii: 24.390 RON2022 · Datorii: 34.107 RON2023 · Datorii: 17.822 RON2024 · Datorii: 0 RON20202021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RTMANDPARTNERS SRL a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20242023202220212020
Cifră de afaceri netă 0 7.983 28.000 21.399 0
Profit net 0 6.061 26.995 19.843 0
Capitaluri proprii 19.222 34.256 28.195 195.512 175.669
Active totale 19.222 52.078 62.302 219.902 199.624
Datorii totale 0 17.822 34.107 24.390 23.955
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.