Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

AGRO IND CHRIS SRL

CUI
34775699
Reg. Comerț
J2015001579138
Înregistrată
15.07.2015
Sediu social JUD. CONSTANŢA, SAT GENERAL SCĂRIŞOREANU COM. AMZACEA, STR. TRANDAFIRULUI, NR.28, cod poștal 907032
5.09
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 15.07.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
139.834 RON
▼ 3% vs 2024
Profit net
87 RON
▼ 98% vs 2024
Capitaluri proprii
263.722 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

046 k92 k138 k184 k230 k2021 · Cifră de afaceri: 94.507 RON2022 · Cifră de afaceri: 230.342 RON2023 · Cifră de afaceri: 90.654 RON2024 · Cifră de afaceri: 144.781 RON2025 · Cifră de afaceri: 139.834 RON2021 · Profit: 7.652 RON2022 · Profit: 103.169 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 4.638 RON2025 · Profit: 87 RON2021 · Datorii: 167.059 RON2022 · Datorii: 141.310 RON2023 · Datorii: 191.513 RON2024 · Datorii: 202.058 RON2025 · Datorii: 201.839 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGRO IND CHRIS SRL a avut o cifră de afaceri de 139.834 RON în 2025, cu un profit net de 87 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 139.834 144.781 90.654 230.342 94.507
Profit net 87 4.638 0 103.169 7.652
Capitaluri proprii 263.722 263.635 258.997 304.440 201.271
Active totale 465.561 465.693 450.510 445.750 368.330
Datorii totale 201.839 202.058 191.513 141.310 167.059
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

5.09
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.