Activă Plătitor TVA SĂLAJ

GEBRUDER LUPOU SRL

CUI
34751258
Reg. Comerț
J2015000297314
Înregistrată
08.07.2015
Sediu social JUD. SĂLAJ, SAT ALEUŞ COM. HALMĂŞD, G ALEUŞ, NR.12, cod poștal 457161
6.68
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 08.07.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
115.418 RON
▼ 84% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
360.694 RON
▼ 38% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0172 k345 k517 k689 k861 k2021 · Cifră de afaceri: 861.432 RON2022 · Cifră de afaceri: 824.827 RON2023 · Cifră de afaceri: 702.572 RON2024 · Cifră de afaceri: 711.062 RON2025 · Cifră de afaceri: 115.418 RON2021 · Profit: 240.768 RON2022 · Profit: 259.054 RON2023 · Profit: 121.281 RON2024 · Profit: 9.873 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 336.195 RON2022 · Datorii: 290.276 RON2023 · Datorii: 243.732 RON2024 · Datorii: 169.876 RON2025 · Datorii: 170.512 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GEBRUDER LUPOU SRL a avut o cifră de afaceri de 115.418 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 115.418 711.062 702.572 824.827 861.432
Profit net 0 9.873 121.281 259.054 240.768
Capitaluri proprii 360.694 578.830 568.957 447.676 188.622
Active totale 531.206 748.706 812.689 737.952 524.817
Datorii totale 170.512 169.876 243.732 290.276 336.195
Număr mediu salariați 2 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

6.68
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.