Activă Plătitor TVA SUCEAVA

CREATIV LEMN S.R.L.

CUI
34740046
Reg. Comerț
J2015000606330
Înregistrată
06.07.2015
Sediu social JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. TINERETULUI, NR.17, BL.126, SC.B, ET.1, AP.5, cod poștal 720097
5.59
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4332
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 06.07.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
294.124 RON
▲ 36% vs 2024
Profit net
19.600 RON
▼ 10% vs 2024
Capitaluri proprii
206.721 RON
▲ 10% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k118 k176 k235 k294 k2021 · Cifră de afaceri: 183.758 RON2022 · Cifră de afaceri: 270.961 RON2023 · Cifră de afaceri: 115.281 RON2024 · Cifră de afaceri: 215.750 RON2025 · Cifră de afaceri: 294.124 RON2021 · Profit: 11.456 RON2022 · Profit: 11.052 RON2023 · Profit: 11.574 RON2024 · Profit: 21.797 RON2025 · Profit: 19.600 RON2021 · Datorii: 155.919 RON2022 · Datorii: 75.825 RON2023 · Datorii: 83.638 RON2024 · Datorii: 120.617 RON2025 · Datorii: 160.126 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CREATIV LEMN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 294.124 RON în 2025, cu un profit net de 19.600 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 294.124 215.750 115.281 270.961 183.758
Profit net 19.600 21.797 11.574 11.052 11.456
Capitaluri proprii 206.721 187.121 165.325 153.750 142.699
Active totale 366.847 307.738 248.963 229.575 298.618
Datorii totale 160.126 120.617 83.638 75.825 155.919
Număr mediu salariați 3 3 3 2 3

Analiză de risc — insolvență

5.59
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4332).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.