Activă TIMIŞ

TIMRAX MONTAJ SRL

CUI
34729374
Reg. Comerț
J35/1625/2015
Înregistrată
02.07.2015
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. MARTIR VASILE BALMUŞ, NR.23-25, BL.41, SC.B, ET.PARTER, AP.20, cod poștal 300715
8.73
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4332
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 02.07.2015)

Date financiare 2018

Cifră de afaceri netă
249.633 RON
▼ 57% vs 2017
Profit net
63.396 RON
▼ 75% vs 2017
Capitaluri proprii
63.744 RON
▼ 75% vs 2017
Număr mediu angajați
4
▼ 33% vs 2017

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

0116 k231 k347 k463 k578 k2015 · Cifră de afaceri: 123.065 RON2016 · Cifră de afaceri: 428.019 RON2017 · Cifră de afaceri: 578.326 RON2018 · Cifră de afaceri: 249.633 RON2015 · Profit: 52.908 RON2016 · Profit: 170.337 RON2017 · Profit: 252.321 RON2018 · Profit: 63.396 RON2015 · Datorii: 9.807 RON2016 · Datorii: 68.076 RON2017 · Datorii: 63.919 RON2018 · Datorii: 71.331 RON2015201620172018
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TIMRAX MONTAJ SRL a avut o cifră de afaceri de 249.633 RON în 2018, cu un profit net de 63.396 RON.

Indicator (RON) 2018201720162015
Cifră de afaceri netă 249.633 578.326 428.019 123.065
Profit net 63.396 252.321 170.337 52.908
Capitaluri proprii 63.744 252.639 170.655 53.148
Active totale 134.225 315.244 238.064 62.955
Datorii totale 71.331 63.919 68.076 9.807
Număr mediu salariați 4 6 6 1

Analiză de risc — insolvență

8.73
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2018. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4332).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.