Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

FASTRA MARINE SERVICES SRL

CUI
34721010
Reg. Comerț
J2015001454130
Înregistrată
01.07.2015
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. MAMAIA, NR.100A, BIROU 102, ET.1
6.15
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7810
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 01.07.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
13.361.947 RON
▼ 35% vs 2024
Profit net
2.344.685 RON
▼ 39% vs 2024
Capitaluri proprii
2.349.725 RON
▼ 40% vs 2024
Număr mediu angajați
62
▼ 23% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

04,1 mil8,2 mil12 mil16 mil20 mil2021 · Cifră de afaceri: 10.510.325 RON2022 · Cifră de afaceri: 10.879.228 RON2023 · Cifră de afaceri: 16.208.439 RON2024 · Cifră de afaceri: 20.479.720 RON2025 · Cifră de afaceri: 13.361.947 RON2021 · Profit: 1.680.954 RON2022 · Profit: 1.510.483 RON2023 · Profit: 2.568.551 RON2024 · Profit: 3.843.736 RON2025 · Profit: 2.344.685 RON2021 · Datorii: 1.281.856 RON2022 · Datorii: 4.620.004 RON2023 · Datorii: 3.101.976 RON2024 · Datorii: 3.972.410 RON2025 · Datorii: 4.570.805 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FASTRA MARINE SERVICES SRL a avut o cifră de afaceri de 13.361.947 RON în 2025, cu un profit net de 2.344.685 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 13.361.947 20.479.720 16.208.439 10.879.228 10.510.325
Profit net 2.344.685 3.843.736 2.568.551 1.510.483 1.680.954
Capitaluri proprii 2.349.725 3.942.346 4.398.610 1.830.059 4.919.577
Active totale 6.920.530 7.914.756 7.500.586 6.450.063 6.201.433
Datorii totale 4.570.805 3.972.410 3.101.976 4.620.004 1.281.856
Număr mediu salariați 62 81 69 42 40

Analiză de risc — insolvență

6.15
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7810).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.