Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

TOVI MODEL TRANS SRL

CUI
34652068
Reg. Comerț
J40/7230/2015
Înregistrată
15.06.2015
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. SÂNZIENI, NR.2, CAMERA 1, BL.30, SC.2, ET.2, AP.68, cod poștal 23662
-45.14
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4932
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 15.06.2015)

Date financiare 2023

Cifră de afaceri netă
25.587 RON
▼ 30% vs 2022
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-28.017 RON
▼ 97% vs 2022
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

024 k48 k72 k96 k120 k2019 · Cifră de afaceri: 10.925 RON2020 · Cifră de afaceri: 21.270 RON2021 · Cifră de afaceri: 35.977 RON2022 · Cifră de afaceri: 36.548 RON2023 · Cifră de afaceri: 25.587 RON2019 · Profit: 0 RON2020 · Profit: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2019 · Datorii: 70.273 RON2020 · Datorii: 119.921 RON2021 · Datorii: 106.360 RON2022 · Datorii: 119.961 RON2023 · Datorii: 32.173 RON20192020202120222023
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TOVI MODEL TRANS SRL a avut o cifră de afaceri de 25.587 RON în 2023, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20232022202120202019
Cifră de afaceri netă 25.587 36.548 35.977 21.270 10.925
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -28.017 -14.214 28.435 51.545 76.647
Active totale 4.156 105.747 134.795 171.266 146.720
Datorii totale 32.173 119.961 106.360 119.921 70.273
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-45.14
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2023. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4932).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.