Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

IMAGE ART NC SRL

CUI
34646040
Reg. Comerț
J2015007155404
Înregistrată
12.06.2015
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD CAMIL RESSU, NR.29, CAMERA 1. BIROUL 1, BL.N2, SC.3, ET.6, AP.124, cod poștal 31737
-6.76
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7420
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 12.06.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
239.434 RON
▲ 14% vs 2024
Profit net
3.139 RON
Capitaluri proprii
-32.788 RON
▲ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

048 k96 k144 k192 k239 k2021 · Cifră de afaceri: 128.508 RON2022 · Cifră de afaceri: 172.655 RON2023 · Cifră de afaceri: 192.696 RON2024 · Cifră de afaceri: 210.559 RON2025 · Cifră de afaceri: 239.434 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 3.139 RON2021 · Datorii: 40.587 RON2022 · Datorii: 49.152 RON2023 · Datorii: 54.069 RON2024 · Datorii: 62.085 RON2025 · Datorii: 62.404 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IMAGE ART NC SRL a avut o cifră de afaceri de 239.434 RON în 2025, cu un profit net de 3.139 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 239.434 210.559 192.696 172.655 128.508
Profit net 3.139 0 0 0 0
Capitaluri proprii -32.788 -35.927 -31.174 -30.184 -29.427
Active totale 29.616 26.158 22.895 18.968 11.160
Datorii totale 62.404 62.085 54.069 49.152 40.587
Număr mediu salariați 3 3 2 3 2

Analiză de risc — insolvență

-6.76
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7420).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.