Activă Plătitor TVA COVASNA

RO-D TRANSPORT SRL

CUI
3464463
Reg. Comerț
J1993000027140
Înregistrată
08.03.1993
Sediu social JUD. COVASNA, MUN. TÂRGU SECUIESC, STR. GĂRII, NR.89, cod poștal 525400
15.57
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Târgu Secuiesc
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4931
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 08.03.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.701.553 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
3.412.524 RON
▼ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
12
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0441 k881 k1,3 mil1,8 mil2,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 1.069.555 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.181.348 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.202.715 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.628.953 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.701.553 RON2021 · Profit: 1.331 RON2022 · Profit: 594.278 RON2023 · Profit: 548.318 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 685.591 RON2022 · Datorii: 188.225 RON2023 · Datorii: 232.675 RON2024 · Datorii: 244.006 RON2025 · Datorii: 370.958 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RO-D TRANSPORT SRL a avut o cifră de afaceri de 1.701.553 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.701.553 1.628.953 2.202.715 2.181.348 1.069.555
Profit net 0 0 548.318 594.278 1.331
Capitaluri proprii 3.412.524 3.860.057 4.357.196 3.856.247 3.719.335
Active totale 3.735.867 4.056.448 4.542.256 3.904.346 3.835.193
Datorii totale 370.958 244.006 232.675 188.225 685.591
Număr mediu salariați 12 12 13 9 8

Analiză de risc — insolvență

15.57
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4931).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.