Activă TIMIŞ

EXCLUSIVE BRIDAL SALON SRL

CUI
34629995
Reg. Comerț
J2015001411357
Înregistrată
10.06.2015
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. LUCIAN BLAGA, NR.7, SAD 5, cod poștal 300002
2.87
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 10.06.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
361.037 RON
▲ 26% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
115.611 RON
▼ 22% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

072 k144 k217 k289 k361 k2021 · Cifră de afaceri: 121.314 RON2022 · Cifră de afaceri: 199.617 RON2023 · Cifră de afaceri: 162.349 RON2024 · Cifră de afaceri: 286.861 RON2025 · Cifră de afaceri: 361.037 RON2021 · Profit: 47.394 RON2022 · Profit: 22.911 RON2023 · Profit: 34.425 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 50.174 RON2022 · Datorii: 14.674 RON2023 · Datorii: 17.832 RON2024 · Datorii: 31.657 RON2025 · Datorii: 213.912 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

EXCLUSIVE BRIDAL SALON SRL a avut o cifră de afaceri de 361.037 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 361.037 286.861 162.349 199.617 121.314
Profit net 0 0 34.425 22.911 47.394
Capitaluri proprii 115.611 147.405 224.332 189.907 166.996
Active totale 329.523 179.062 242.164 204.581 217.170
Datorii totale 213.912 31.657 17.832 14.674 50.174
Număr mediu salariați 1 1 1 2 1

Analiză de risc — insolvență

2.87
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.