Activă Plătitor TVA ALBA

MT IMPIANTI MECCANICI SRL

CUI
34610593
Reg. Comerț
J2015000447018
Înregistrată
05.06.2015
Sediu social JUD. ALBA, LOC. MICEŞTI MUN. ALBA IULIA, STR. ORIZONT 5, NR.13, cod poștal 510002
9.90
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 05.06.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
156.769 RON
▼ 1% vs 2024
Profit net
6.730 RON
Capitaluri proprii
52.786 RON
▲ 15% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

032 k63 k95 k126 k158 k2021 · Cifră de afaceri: 105.432 RON2022 · Cifră de afaceri: 125.859 RON2023 · Cifră de afaceri: 137.333 RON2024 · Cifră de afaceri: 157.826 RON2025 · Cifră de afaceri: 156.769 RON2021 · Profit: 16.359 RON2022 · Profit: 4.429 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 6.730 RON2021 · Datorii: 12.503 RON2022 · Datorii: 15.896 RON2023 · Datorii: 13.215 RON2024 · Datorii: 14.135 RON2025 · Datorii: 14.679 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MT IMPIANTI MECCANICI SRL a avut o cifră de afaceri de 156.769 RON în 2025, cu un profit net de 6.730 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 156.769 157.826 137.333 125.859 105.432
Profit net 6.730 0 0 4.429 16.359
Capitaluri proprii 52.786 46.055 47.037 52.522 48.093
Active totale 67.465 60.190 60.252 68.418 60.596
Datorii totale 14.679 14.135 13.215 15.896 12.503
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

9.90
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.