Activă Plătitor TVA OLT

AGRIRAL GHERGU GMR SRL

CUI
34531813
Reg. Comerț
J28/343/2015
Înregistrată
20.05.2015
Sediu social JUD. OLT, SAT COTEANA COM. COTEANA, STR. DRUM JUDEŢEAN NR. 546, NR.48, cod poștal 237095
4.96
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 20.05.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
678.092 RON
▲ 25% vs 2024
Profit net
4.483 RON
▼ 99% vs 2024
Capitaluri proprii
793.477 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0272 k543 k815 k1,1 mil1,4 mil2021 · Cifră de afaceri: 305.563 RON2022 · Cifră de afaceri: 473.159 RON2023 · Cifră de afaceri: 375.406 RON2024 · Cifră de afaceri: 542.849 RON2025 · Cifră de afaceri: 678.092 RON2021 · Profit: 94.168 RON2022 · Profit: 292.260 RON2023 · Profit: 8.255 RON2024 · Profit: 314.389 RON2025 · Profit: 4.483 RON2021 · Datorii: 1.346.514 RON2022 · Datorii: 615.858 RON2023 · Datorii: 571.241 RON2024 · Datorii: 1.358.434 RON2025 · Datorii: 913.522 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGRIRAL GHERGU GMR SRL a avut o cifră de afaceri de 678.092 RON în 2025, cu un profit net de 4.483 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 678.092 542.849 375.406 473.159 305.563
Profit net 4.483 314.389 8.255 292.260 94.168
Capitaluri proprii 793.477 788.995 526.588 526.792 234.532
Active totale 2.364.614 3.092.014 2.484.474 2.971.355 3.851.811
Datorii totale 913.522 1.358.434 571.241 615.858 1.346.514
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.96
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.