Activă Plătitor TVA TIMIŞ

AGROTRULEV SRL

CUI
34527596
Reg. Comerț
J35/1169/2015
Înregistrată
19.05.2015
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT UTVIN COM. SÂNMIHAIU ROMÂN, NR.435, CAMERA 3, cod poștal 307382
1.91
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 19.05.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
502.342 RON
▼ 2% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-149.637 RON
▼ 753% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0221 k443 k664 k886 k1,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 620.979 RON2022 · Cifră de afaceri: 805.612 RON2023 · Cifră de afaceri: 599.658 RON2024 · Cifră de afaceri: 510.978 RON2025 · Cifră de afaceri: 502.342 RON2021 · Profit: 118.111 RON2022 · Profit: 184.255 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 405.885 RON2022 · Datorii: 929.718 RON2023 · Datorii: 1.005.771 RON2024 · Datorii: 1.056.618 RON2025 · Datorii: 1.107.104 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AGROTRULEV SRL a avut o cifră de afaceri de 502.342 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 502.342 510.978 599.658 805.612 620.979
Profit net 0 0 0 184.255 118.111
Capitaluri proprii -149.637 -17.540 33.095 385.139 200.885
Active totale 1.612.588 1.694.199 1.714.984 2.000.916 675.155
Datorii totale 1.107.104 1.056.618 1.005.771 929.718 405.885
Număr mediu salariați 3 4 4 4 3

Analiză de risc — insolvență

1.91
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Firme similare

Vezi toate (CAEN 111) →

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.