Activă Plătitor TVA BRAŞOV

DROPLET ARCHITECTURE SRL

CUI
34499631
Reg. Comerț
J2015000747088
Înregistrată
13.05.2015
Sediu social JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.19, ET.9, AP.39,CAM.1., cod poștal 500090
0.05
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7111
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 13.05.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
312.574 RON
▲ 502% vs 2024
Profit net
128.865 RON
Capitaluri proprii
-161.532 RON
▲ 44% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0380 k760 k1,1 mil1,5 mil1,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 32.500 RON2022 · Cifră de afaceri: 11.700 RON2023 · Cifră de afaceri: 376.398 RON2024 · Cifră de afaceri: 51.938 RON2025 · Cifră de afaceri: 312.574 RON2021 · Profit: 1.381 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 148.422 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 128.865 RON2021 · Datorii: 293.261 RON2022 · Datorii: 217.937 RON2023 · Datorii: 1.898.890 RON2024 · Datorii: 1.839.538 RON2025 · Datorii: 1.720.068 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DROPLET ARCHITECTURE SRL a avut o cifră de afaceri de 312.574 RON în 2025, cu un profit net de 128.865 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 312.574 51.938 376.398 11.700 32.500
Profit net 128.865 0 148.422 0 1.381
Capitaluri proprii -161.532 -290.397 -51.571 -199.993 7.541
Active totale 1.558.313 1.549.141 1.847.319 17.944 300.802
Datorii totale 1.720.068 1.839.538 1.898.890 217.937 293.261
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

0.05
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7111).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.