Activă Plătitor TVA CONSTANŢA

BLU DI GENOVA SRL

CUI
34472105
Reg. Comerț
J2015000937135
Înregistrată
08.05.2015
Sediu social JUD. CONSTANŢA, SAT LAZU COM. AGIGEA, STR. MĂLINULUI, NR.32, BIROUL 1, ET.P, cod poștal 907016
4.45
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
11 ani (din 08.05.2015)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
282.430 RON
▼ 58% vs 2024
Profit net
24.699 RON
▼ 68% vs 2024
Capitaluri proprii
146.824 RON
▲ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0166 k332 k498 k665 k831 k2021 · Cifră de afaceri: 133.295 RON2022 · Cifră de afaceri: 468.407 RON2023 · Cifră de afaceri: 830.771 RON2024 · Cifră de afaceri: 674.228 RON2025 · Cifră de afaceri: 282.430 RON2021 · Profit: 3.618 RON2022 · Profit: 186.807 RON2023 · Profit: 240.719 RON2024 · Profit: 77.516 RON2025 · Profit: 24.699 RON2021 · Datorii: 132.155 RON2022 · Datorii: 62.785 RON2023 · Datorii: 29.347 RON2024 · Datorii: 152.795 RON2025 · Datorii: 145.335 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BLU DI GENOVA SRL a avut o cifră de afaceri de 282.430 RON în 2025, cu un profit net de 24.699 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 282.430 674.228 830.771 468.407 133.295
Profit net 24.699 77.516 240.719 186.807 3.618
Capitaluri proprii 146.824 130.825 240.969 167.932 -18.875
Active totale 222.859 214.320 270.316 230.717 113.280
Datorii totale 145.335 152.795 29.347 62.785 132.155
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

4.45
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.